Kluby w rankingu

91 klubów z co najmniej 5 zawodnikami w rankingu. Stan danych: 20 września 2026.

KlubMiastoW rankinguNajwyżej Meczów
ZJEDNOCZENI BulkowoBulkowo1710961398
MATEUS III ZąbkiZąbki1412157250
ULKS KazanówKazanów1411985362
KU AZS SGH WarszawaWarszawa1310971128
SRS ŁomnaŁomna1311361368
GKS FALA NOWY DuninówNowy Duninów1214508173
IKRTS II JózefówJózefów1212159221
KS SOKÓŁ SerockSerock1212458336
MUKS START NadarzynNadarzyn1211278183
COCCINE GKTS WiązownaWiązowna111221189
IKS KUŹNIA I Stare BabiceStare Babice1112951157
KTS PIRANIA I RadzyminRadzymin1111136197
MKS POGOŃ SiedlceSiedlce1111913155
IKTS BROŃ III RadomRadom1012622176
KTS PIRANIA II RadzyminRadzymin1013351119
MATEUS VI ZąbkiZąbki1015836130
MKS MOSIR II PułtuskPułtusk1011581152
MLUKS NADWIŚLANIN PłockPłock1011619157
UKS LIDER LipskoLipsko1011552176
UKS PAŁAC MŁODZIEZY SYRENA WarszawaWarszawa1013103145
AKADEMIA WarszawaWarszawa912148222
GLKS EKOLOG PUMA Puszcza MariańskaPuszcza Mariańska915021150
IKS KUŹNIA II Stare BabiceStare Babice919627139
KS 13 Grodzisk MazowieckiGrodzisk Mazowiecki911592146
KS SPÓJNIA WarszawaWarszawa911131208
KTS III KozieniceKozienice912791139
KTS IV Nowy Dwór MazowieckiNowy Dwór Mazowiecki913535178
KTS KozieniceKozienice910873219
LKS LOTOS JabłonnaJabłonna913882151
LKS RYŚ II LaskiLaski91311987
OKS START II OtwockOtwock912649181
POLONIA 1922 IłżaIłża917436152
UKS LUPUS KABATY II WarszawaWarszawa911843116
UKS RETURN II PiasecznoPiaseczno911375231
UKS RETURN IV PiasecznoPiaseczno911872120
ULKS VIKTORIA JedlińskJedlińsk913138222
ULKS VIS WiskitkiWiskitki915596151
ETT BUDOWLANI Góra KalwariaGóra Kalwaria812484155
IKRTS BROŃ II RadomRadom811285132
KS SPÓJNIA III WarszawaWarszawa812435117
KTS Nowy Dwór MazowieckiNowy Dwór Mazowiecki811087255
KTS REMBERTÓW WarszawaWarszawa818073123
LKS RYŚ I LaskiLaski811873245
MKS MAZOVIA Mińsk MazowieckiMińsk Mazowiecki811159141
MKS MOSIR PułtuskPułtusk811342150
TS CiechanówCiechanów811656167
UKS GROT Mała WieśMała Wieś815459168
UKS OLIMPIA KrasnosielcKrasnosielc817360127
ULKS WIKTORIA II JedlińskJedlińsk81494868
AKADEMIA II WarszawaWarszawa71530364
IKRTS BROŃ RadomRadom711022170
KS SPÓJNIA II WarszawaWarszawa71201886
KS TOPSPIN PionkiPionki713711164
LUKS KowalaKowala712896156
MATEUS V ZąbkiZąbki712200104
OKS START OtwockOtwock713349149
OKTS BUDOM OrnetaOrneta710938108
TG SOKÓŁ BrwinówBrwinów712786157
TĘCZA Budki PiaseckieBudki Piaseckie711116136
TĘCZA III Budki PiaseckieBudki Piaseckie71396296
UKS LUPUS KABATY WarszawaWarszawa714742122
UKS TYMIANKA II Stary GózdStary Gózd712226118
ULKS BŁĘKITNI KorytówKorytów711138220
ULKS II KazanówKazanów711875158
ULKS TENIS WęgrówWęgrów711605170
WKS II SochaczewSochaczew711543133
WKS SochaczewSochaczew712210202
ZJEDNOCZENI III BulkowoBulkowo71452386
ŁKTS PROFILTER ŁochówŁochów712212165
GUKS ORZEŁ SiedlinSiedlin612576165
IKRTS JózefówJózefów611408148
ISKRA KotuńKotuń612582142
KS DEKORGLASS III DziałdowoDziałdowo61202369
KS SOKÓŁ II SerockSerock61445632
KTS II Nowy Dwór MazowieckiNowy Dwór Mazowiecki61296999
KTS III Nowy Dwór MazowieckiNowy Dwór Mazowiecki613868184
KTS IV KozieniceKozienice612694178
MATEUS IV ZąbkiZąbki61259374
MUKS II GąbinGąbin611162172
TĘCZA II Budki PiaseckieBudki Piaseckie612072231
UKS OLIMPIA II KrasnosielcKrasnosielc611066148
UKS SannikiSanniki611870171
UKS TYMIANKA Stary GózdStary Gózd611251203
KS ATS NadarzynNadarzyn51096296
KTS V Nowy Dwór MazowieckiNowy Dwór Mazowiecki51549469
LKS BŁĘKITNI KorytówKorytów51281691
MUKS GąbinGąbin511810132
SRS II ŁomnaŁomna512454106
UKS ALFA GostyninGostynin511830154
UKS RETURN PiasecznoPiaseczno510767104
ULKS IV KazanówKazanów51830984

Kluby z mniej niż 5 zawodnikami w rankingu nie mają osobnych stron — przy trzech nazwiskach nie ma z czego zrobić strony, która komuś pomoże. Nazwa klubu pochodzi z protokołów, więc ten sam klub może występować w kilku wariantach (sekcje, drużyny rezerwowe); nie scalamy ich sami, bo to byłoby zgadywanie.